Magyarország egyik piacvezető facility management vállalkozása munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére.

FM területi vezető – ipari telephelyi üzemeltetés

Szeretnél országos hálózattal rendelkező cégnél dolgozni, van tapasztalatod ipari telephelyi üzemeltetésben? Csatlakozz Ügyfelünkhöz és szélesítsd, kamatoztasd meglévő szakmai tudásod!

Rád váró feladatok:

  • a megrendelő telephelyének szakszerű üzemeltetése, javításának és karbantartásának szervezése, koordinálása;
  • a műszaki terület napi operatív irányítása, ellenőrzése; munka szervezése, dokumentálása;
  • árajánlatok bekérése, szakmai ellenőrzése, árajánlatok készítése, folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a megrendelővel és az üzletág vezetésével, illetve egyéb kapcsolódó területekkel;
  • alvállalkozók felkutatása, szerződéskötések előkészítése;
  • szakalvállalkozókkal való kapcsolattartás, irányítás;
  • alvállalkozókkal és megrendelőkkel történő elszámolásokban való részvétel;
  • szükség esetén pályázati anyagok készítésének támogatása;
  • beszámolókhoz és egyéb pénzügyi riportokhoz adatszolgáltatás;
  • üzemeltetési ütemtervek készítése, ellenőrzése, betartatása;
  • kisebb beruházási feladatok projektmenedzselése;
  • szükség esetén hatósági kapcsolattartás és ügyintézés.

Ami különlegessé tesz Téged:

  • minimum középfokú műszaki végzettség (gépész, építész stb.);
  • üzemeltetési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (ipari telephely üzemeltetés);
  • karbantartó csapat vezetésében szerzett tapasztalat;
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • jó kommunikációs készség, vezetői kompetencia;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Örömmel vesszük, ha:

  • épületfelügyeleti rendszerismerttel ÉS/VAGY emelőgépkezelői szakvizsgával rendelkezel;
  • ingatlanüzemeltetésben szerzett releváns szakmai tapasztalat.

Amit Ügyfelünk kínál mindezért cserébe:

  • korrekt munkafeltételeket;
  • versenyképes bérezést valamint céges autót, mobiltelefont és laptopot;
  • rugalmas munkaidőt, kreatív izgalmas munkakört;
  • tapasztalt, támogató szakmai háttért;
  • fejlett informatikai rendszert, 0-24 órás ügyfélszolgálati háttértámogatást;
  • szakmai tapasztalatszerzés létesítményüzemeltetés területen;
  • céges csapatépítő rendezvényeket, mert a munka mellett fontos a szórakozás is.

A munkavégzés helye:

  • az Ügyfelünk székhelye Budapest XIII. kerületében található, rendezett körülmények között;
  • partnerük telephelye a XV. kerületben található.

Várjuk a fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzod.