Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.
Az Ivanics Csoport sikeres értékesítői csapatába

flottaértékesítő

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Új gépjárművek értékesítése
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Hitelkalkulációk készítése
  • Gépjármű átadási dokumentáció elkészítése
  • Kapcsolattartás az importőrrel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Határozott, hiteles fellépés
  • Ügyfél-centrikus magatartás
  • "Kereskedői véna"
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Excel számítógépes program mélyebb ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi végzettség
  • Gépjármű értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Gépjármű műszaki ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Szakmai továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület

Az Ivanics Csoport Toborzási Adatkezelési tájékoztatója weboldalunk karrier oldalán tekinthető meg.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, bérigény megjelölésével várjuk önéletrajzát