Flotta koordinátor

A Mercarius Flottakezelő Kft. a magyar flottakezelési piac egyik legrégebbi és mára a legnagyobb magyar szereplője. Jelenleg több, mint 9000 db-os gépjárműparkkal szolgáljuk ki ügyfeleinket. Egyedi flottakezelési szolgáltatásainkat a finanszírozástól a szervizszolgáltatásokon át, egészen a gépjármű esztétikai állapotfenntartásáig saját magunk végezzük, ezzel biztosítva a minőség feletti teljes kontrollt.

Leendő kollégánk főbb feladatai:

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Új gépjárművek beérkezésének nyomon követése, kereskedői hálózattal történő egyeztetés, ügyfél részére történő átadás koordinálása
  • Csereautó állomány folyamatos biztosítása, kiadások-visszavételek megszervezése, az autók műszaki állapotának ellenőrzése
  • A flotta üzemeltetésével kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása
  •  Gépjárműhasználói tréningek megtartása
  • Gépjárművek mozgatása

Elvárások:

  • Min. 2 év finanszírozónál vagy flottakezelő cégnél hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és adminisztrációs képesség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek – Microsoft Office programok
  • Határozott fellépés, érdekérvényesítő képesség
  • Párhuzamos munkavégzés, priorizálás
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Magas stressztűrő képesség
  • Angol nyelvismeret

Miért éri meg hozzánk csatlakoznod?

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő szervezetben

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Fényképes önéletrajzodat kérem küldd el a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

Beküldési határidő: 2021. március 03.