Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

      Flotta karbantartó

      (Budapest IX. kerület - Logisztikai központ)

      A Te feladataid:

      • Autóflottánk folyamatos ellenőrzése, időszakos szemlék elvégzése
      • A szervízeltetési folyamat szervezése és végrehajtása
      • Műszaki vizsgáztatás és egyéb engedélyek ügyintézése
      • Gépjárművek mozgatása
      • Biztosítási ügyintézés

      Amit Tőled elvárunk:

      • Középfokú végzettség
      • Erős számítógépes ismeret (rendelési rendszerek kezelése, word, excel)
      • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
      • 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • „C-E” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal (plusz GKI, digitális tachográf kártya)
      • Rugalmas hozzáállás

      Előny:

      • Autószerelő végzettség
      • Emelőhátfal vizsga

      Amit nyújtunk:

      • Hétfőtől-péntekig tartó egyműszakos családbarát munkarend
      • Kiszámítható jövedelem
      • Céges mobiltelefon
      • Téli – nyári munkaruhaszett
      • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
      • Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

      Állás, munka területe(i):

      • Gyártás, Termelés
      • Karbantartó, Szervizes
      • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
      • Flottakezelő

      Szükséges tapasztalat:

      • 1-3 év szakmai tapasztalat

      Szükséges végzettség:

      • Középiskola

      Szükséges nyelvtudás:

      • Nem igényel nyelvtudást

      Foglalkoztatás jellege:

      • Teljes munkaidő

      Munkavégzés helye:

      1097 Budapest, Timót utca 5.

      LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016- OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

      Jelentkezésedet (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheted fel.