PRO-PEL KFT.

Sajó Autó

Az idén 25 éves Sajó Autó, amely Opel - Peugeot - Citroen személy és haszongépjárművek márkakereskedéseként értékesítséssel és szervizeléssel foglalkozik, flotta értékesítő munkatársat keres.

Bővülő csapatunkba

Flotta értékesítő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • a haszon és személygépjárművek, valamint tartozékaik értékesítése, vásárlási tanácsadás;
    • gépjármű finanszírozás és biztosítás-értékesítés;
    • új ügyfelek, üzleti kapcsolatok bővítése, értékesítési lehetőségek felkutatása, ápolása;
    • az ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos aktualizálása, ügyfél-elégedettség biztosítása;
    • a cég és a márka hiteles, szakmai képviselete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • több éve ismeri és szereti azt az érzést, milyen egy újautót szalonból eladni;
    • élvezi az ügyfelekkel való kapcsolattartást, ügyfélorientált gondolkodása van;

    • szívesen utazik az ügyfelekhez, kapcsolatot építeni, meggyőzni és értékesíteni;
    • szívesen alakít ki új kapcsolatokat, és képes folyamatosan fejleszteni a meglévőeket;
    • felhasználói szinten ismeri az Office alkalmazásokat, esetleg használt más márkakereskedésben valamilyen integrált informatikai rendszert;
    • van B kategóriás gépjármű vezetői engedélye;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • gépjármű ismeret;
    • értékesítésben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

    •Teljesítmény arányos jövedelmet, dolgozói kedvezményekkel;
    • Komoly szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget;
    • Fejlett értékesítés-támogatást: marketing, adminisztráció;
    • Kulturált munkakörülményeket és fiatalos csapat;
    • Terepet a sikerhez: kiváló márkák, magas szintű márkaszerviz háttérrel;
    • Mindezek alapját: nagy múltú, ismert és kedvelt stabil, tőkeerős vállalatot. Kelet-Magyarország egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József Attila utca 82.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát!