FLIRT MOTORVONATVEZETŐ-GYAKORNOK munkatársat keresünk

Hirdetés szövege:

    Ha érdekel a vasút világa, határozott és felelősségteljes vagy, és szeretnéd, hogy a szakmád hivatásoddá váljon, akkor Téged várunk!  Legyél a munkatársunk, tanuld meg ezt a szép szakmát, és tapasztald meg, milyen felemelő érzés ezeknek a korszerű gépeknek az irányítása.
    Tedd sínre a karriered!

    Feladatok
    -  a 13-15 hónapos budapesti tanfolyam ideje alatt intenzív elméleti és gyakorlati oktatáson veszel részt
    - a tanfolyam ideje alatt nincs más dolgod, mint megszerezni a szükséges ismereteket és megfelelni az előírt hatósági vizsgakövetelményeknek
    - FLIRT motorvonatvezetőként a munkavégzési helyed: Budapest
    - a tanfolyam várható indulása 2019. szeptember és november

    Munkakör betöltésének feltételei
    - érettségi bizonyítvány
    - betöltött 20. életév
    - orvosi alkalmasság
    - 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
    - a munkakört női kollégák is betölthetik

    Amit kínálunk
    - magas színvonalú gyakornoki képzési program
    - népszerű, kényelmes, modern motorvonatokon történő munkavégzés
    - számtalan utazási és rekreációs lehetőség
    - stabil háttérű nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőséget kínálunk
    - megbízható jövedelem (tanfolyam ideje alatt: bruttó 195 000 Ft/hó alapbér; sikeres FLIRT motorvonatvezető vizsga megszerzését követően várhatóan bruttó 437.400 Ft/hó)
    - versenyképes juttatási csomag már a tanfolyam idejére is (Cafeteria: bruttó 271 400 Ft/év, Szépkártya: nettó 92 900 Ft/év)
    - önkéntes kölcsönös nyugdíjpénztári kiegészítés
    - vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére

    Munkavégzés helye: Budapest

    Munkaidő: Teljes munkaidő

    Foglalkoztatás formája: Határozatlan idejű

    Bővebb felvilágosítást ad
    Zsibrita Melinda +3630/979-6569

    Társaságunk
    A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
    Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek