Karrier Hungária Kft.

Flexográfiai Üzemmérnök (KH_101026)

Nemzetközi háttérrel rendelkező nyomdaiparban tevékenykedő ügyfelünk részére keresünk tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

§  A flexográfiai kliségyártó részleg berendezéseinek gazdaságos üzemeltetése, a személyi és tárgyi feltételek biztosítása.

§  A kliségyártás munkafolyamatának tervezése, a feladatok végrehajtásának ellenőrzése, a befejezett tevékenységek értékelése.

§  A gyártás megtervezése a termelés minősége és mennyisége, a költségek, a rendelkezésre álló idő és a munkaerőigények szempontjából.

§  A termelőüzem működésének, gyártási folyamatának, minőség-ellenőrzési eljárásainak felügyelete.

§  A gyártástechnológia betartásának ellenőrzése.

§  Nyersanyagok, segédanyagok, alkatrészek, szerszámok biztosítása.

§  A termelési, karbantartási és üzemzavar-elhárítási tevékenységek összehangolása.

§  Termelési nyilvántartások és jelentések készítése, ellenőrzése.

§  A termelőegységek hatékonyságának értékelése, az alkalmazott személyzet, berendezések és technológiák megfelelőségének meghatározása, szükség esetén módosítások végrehajtása a munka ütemezésében vagy a berendezésekben.

§  A munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása, a szükséges intézkedések megtétele a klisékészítő részleg területén.

§  Technológiai problémák, vevői reklamációk kivizsgálása, intézkedési tervek kidolgozása.

§  Megrendelői igény esetén próbanyomtatások, vevős nyomtatások helyszíni, szakmai támogatása.

§  Új megrendelőknél a gépek megismerése, ujjlenyomattesztek, színtértesztek készítésében való részvétel.

§  A nyomdagépek vizsgálatában való részvétel, javaslatkészítés a megrendelő termékeinek minőségnövelésére.

Elvárások:

§  A flexográfia magas szintű ismerete.

§  Gyakorlati tudás a flexónyomtatás területén.

§  Jó kommunikációs és csapatmunkára való készség.

§  Terhelhetőség, rugalmasság, konstruktivitás, jó problémamegoldó képesség.

§  Nyitottság új, összetett rendszerek megismerésére.

Előnyt jelent:

§  Nyomdaipari mérnök végzettség, a feladat ellátásához szükséges informatikai ismeretek.

§  5 évet meghaladó szakmai gyakorlat a flexonyomtatás, vagy klisékészítés területén, akár gépmesteri pozícióból is várjuk jelentkezését.

§  Középfokú német/angolnyelv-tudás, a szakmai német/angol nyelv ismerete.

§  Alapvető vezetési ismeretek

Amit ajánlunk:

Stabil vállalati háttér
Karrierlehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.