Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.
Ebbe a csapatba keresünk

FIZIKUSt

aki részt vehet az elképzeléstől a késztermék megvalósításáig minden munkafolyamatban, együttműködve a világ élvonalába tartozó ügyfelekkel és fejlesztési partnerekkel.

A számunkra ideális jelölt:

  • fizikus, mérnök-fizikus vagy hasonló végzettségű
  • érdeklődik a szilárdtest-fizika vagy optika iránt
  • kommunikációs szinten beszél angolul
  • rendelkezik felhasználói számítógépes ismeretekkel; mélyebb tapasztalat és további mérnöki, műszaki ismeretek előnyt jelentenek
  • képes önállóan, felelősségteljesen dolgozni nemzetközi környezetben, Magyarországon és szükség esetén a felhasználóknál üzemelő készülékeken is

A Semilab

  • felelősségteljes, önállóságot igénylő munkát kínál;
  • elvárja és támogatja a legfejlettebb high-tech ügyfelekkel való együttműködést;
  • versenyképes bért ajánl, cafeteria juttatásokat ad;
  • modern, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Fizikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Termékeinkről, szolgáltatásainkról további információt a honlapon talál, jelentkezését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Semilab Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fizikus
  • Hirdető cég: Semilab Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Elvárások: fizikus, mérnök-fizikus vagy hasonló végzettségű érdeklődik a szilárdtest-fizika vagy optika iránt kommunikációs szinten beszél angolul rendelkezik felhasználói számítógépes ismeretekkel; mélyebb tapasztalat és további mérnöki, műszaki ismeretek előnyt jelentenek képes önállóan, felelősségteljesen dolgozni nemzetközi környezetben, Magyarországon és szükség esetén a felhasználóknál üzemelő készülékeken is
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19