Fizikus

Elvárások:

  • felsőfokú fizikus, mérnöki, vagy hasonló végzettség
  • optikában való jártasság
  • méréstechnikában való jártasság
  • alapvető szoftveres modellezési és szimulációs ismeretek, érdeklődés
  • írás- és szóbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás

Feladatok:

  • kutatás-fejlesztési projektben való részvétel
  • optikai laborkísérletek tervezése és kivitelezése
  • alkatrész beszerzésben, beszállítói hálózat feltérképezésében történő részvétel
  • szimulációk elvégzése

Előny:

  • optikai laborban szerzett gyakorlat
  • rezonátor optikai tapasztalat
  • száloptikai ismeretek
  • kutatás-fejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • optikai sugárkövető szoftver (OSLO, TracePro) ismerete

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • ismert és elismert termékkör magas szintű megismerése
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos környezet
  • azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Fizikus
  • Kutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szeged