Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Menzies Aviation (Hungary) Kft.

Fizikai munka (Repülőtér)

Hirdetés szövege:

    A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres,

    Fizikai munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemeztközi Repülőtér területére.

    - B kategóriás jogosítvány

    - 8 általános

    - bűntetlen előélet

    Előny:

    - Targoncavezető OKJ bizonyítvány

    - Liszt Ferenc repülőtérhez közeli lakhely

    Elvárások:

    - Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

    - Nagyfokú fizikai terhelhetőség, rugalmasság

    Munkaidő:

    Teljes és részmunkaidő

    Feladatok:

    Utasok poggyászainak a terminálon és a repülőgépnél történő rakodása.

    Amit kínálunk:

    - versenyképes fizetés

    - előrelépési lehetőség

    - havi bónusz

    - cafeteria

    - munkaruha

    - közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása

    - 22:00-06:00 között haza/be szállítás

    - 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén 40% bérpótlék

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

1185, BUDAPEST BUD LISZT FERENC repülőtér .. NEMZ.REPÜLŐTÉR TERMINÁL 1

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fizikai munka (Repülőtér)
  • Hirdető cég: Menzies Aviation (Hungary) Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVIII. kerület
  • Feladatok: A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres,Fizikai munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemeztközi Repülőtér területére.Jelentkezés feltétele:- B kategóriás jogosítvány- 8 általános- bűntetlen előéletElőny:- Targoncavezető OKJ bizonyítvány- Liszt Ferenc repülőtérhez közeli lakhelyElvárások:- Megbízható, pontos, önálló munkavégzés- Nagyfokú fizikai terhelhetőség, rugalmasságMunkaidő:Teljes és részmunkaidőFeladatok:Utasok poggyászainak a terminálon és a repülőgépnél történő rakodása.Amit kínálunk:- versenyképes fizetés- előrelépési lehetőség- havi bónusz- cafeteria- munkaruha- közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása- 22:00-06:00 között haza/be szállítás- 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén 40% bérpótlék
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-04-09
  • Lejárati dátum: 2018-05-07