First level support munkatárs

    Munkavégzés helye: Csepel

Feladat:

    Évek óta, nagy csapat (20 fő) által fejlesztett/továbbfejlesztett szoftverhez:

    Elsősorban First level support:
    • Telefonos hiba bejelentések rögzítése
    • Hiba kategóriájának/típusának felderítése
    • Egyszerű problémák esetén azonnali segítség nyújtás

    A first level support mellett lehetőség van tesztelési feladatokra is:
    • Szoftver kézi tesztelése
    • Akár teszt scriptek írása (opcionális)
    • Tesztesetek kidolgozása, dokumentálása
    • Felhasználói dokumentáció frissítése
    • Felhasználói oktatások megtartása (opcionális)

Minimális elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Agilitás, mobilitás, nyitottság
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Informatikai végzettség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtársalgási szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tesztelési módszertanok, eszközök ismerete
  • Informatikai ismeretek

    de mindezektől eltekintünk, ha szimplán "csak" ZSENI vagy. :)

Amit nyújtunk:

  • Magas szintű szakmai színvonal, nemzetközi és hazai szinten is elismert szakembergárda
  • Kötetlen munkarend
  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, új ötletekre nyitott vezetőség
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Fiatalos jó hangulatú csapat
  • Korlátlan kávé fogyasztás
  • Céges meetingeknek álcázott össznépi kajálások (piálások)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület