A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Fiókvezető

Feladatok:

  • Az adott fiók értékesítési stratégiájának kialakítása és üzleti tervének végrehajtása
  • A fióki és tanácsadói értékesítési eredmények folyamatos nyomon követése, teljesítmények értékelése, elmaradások számonkérése
  • Az értékesítési tevékenység bővítése, új értékesítési lehetőségek felkutatása külső akvizíción keresztül, kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel és értékesítési partnerekkel
  • A bankkal szerződéses viszonyban álló értékesítési partnerekkel a bank érdekeinek megfelelő együttműködés
  • Az irányítása alá tartozó fiók működésének üzleti és szakmai irányítása, a működés szakmai és humán feltételeinek biztosítása, a meghatározott anyagi keretekkel történő gazdálkodás
  • Vezetői ellenőrzés. A hitelügyletek, banki folyamatok bonyolításának figyelemmel kísérése, rendszeres ellenőrzés, Pénz és Értékkezelési szabályok, jogszabályi és felügyeleti előírások betartása, betartatása
  • Külső szervekkel és a hálózattal való kapcsolattartás, szoros együttműködés a Hálózatirányítási Igazgatósággal és egyéb háttérterületekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Értékesítési csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Empátia, munkatársak motiválása
  • Változások kezelése, rugalmasság
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű használata

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Lakossági/KKV hitelezési területen szerzett tapasztalat
  • Értékpapírjogi vizsga
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát a "Jelentkezem" gombon keresztül.