MKB Bank Nyrt.

Fiókvezető - Kaposvár

Feladatok:

  • A Bank képviselete és üzletpolitikai célkitűzéseinek érvényesítése.
  • A bankfiók üzleti és operatív működtetésének kialakítása, irányítása.
  • A lakossági és kisvállalati üzletágban előírt tervfeladatok (profit, üzleti volumen) teljesítésének elősegítése, illetve biztosítása.
  • A fiók munkatársainak szakmai irányítása, illetve felügyelete.
  • A fiók ügyfélorientált működtetésének biztosítása, amely a meglévő ügyfelek magas szintű kiszolgálásán túl a potenciális ügyfelek aktív megkeresését jelenti.
  • Ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás.
  • Az ügyfél reklamációk fogadása és a fiók hatáskörén belül megoldható reklamációk elintézése, az ügyfél reklamációk minimalizálása.
  • A fiók lakáshitelezési üzletágának vezetése, tervszámok teljesítése, kapcsolattartás, kapcsolatépítés a fiók Külső Értékesítési Partnereivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági/pénzügyi végzettség.
  • Többéves pénzintézeti, ügyfélkezelési tapasztalat.
  • Legalább 3 éves vezetői gyakorlat.
  • Határozott, jó fellépés.
  • Kreativitás, önálló döntési, hatékony probléma-megoldási képesség.
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, valamint szervezőképesség.
  • Nyitott ügyfélorientált gondolkodás.
  • Dinamikus talpraesett személyiség.

Előny:

  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka.
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek.
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat.
  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél.

Állás, munka területei:

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.