Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Fiókvezető - Campona

Milyen feladataid lesznek?

  • A lakossági ügyfélkör teljes körű, magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása, valamint az aktív értékesítési és keresztértékesítési feladatok irányítása.
  • A fiók működésének kialakításában és a csapat felépítésében való aktív közreműködés.
  • Fióki Kollégák értékesítési képességeinek felmérése és folyamatos fejlesztése.
  • A fiók teljes körű irányítása és zavartalan működésének biztosítása.
  • A fiókhoz tartozó területek üzleti feltérképezése, akvizíciója, valamint aktív részvétel a fióki értékesítésben.

Mit várunk Tőled?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • értékesítési csapat irányításában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • pénzügyi területen szerzett vezetői tapasztalat előny
  • Lakossági/KKV hitelezési területen szerzett tapasztalat előny
  • Értékpapírjogi vizsga előny
  • társalgási szintű angol nyelvtudás előny

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • bónusz teljesítménytől függően,
  • cafeteria,
  • well-being szolgáltatások,
  • privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • képzések,
  • extra szabadnap,
  • távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelőn.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület

Mire számíthatsz jelentkezésedet követően?

Amennyiben pályázatod megfelel az elvárásoknak, kollégánk felveszi veled a kapcsolatot, majd pedig személyes interjút követően adunk neked visszajelzést.