A CIB Bank Zrt. Retail régiója

Fiókvezető (Bosnyák téri Fiók)

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Irányítja a bankfiók értékesítési és operatív tevékenységét, felel a fiók pénzügyi és értékesítési mutatóinak teljesítéséért.
  • Gondoskodik az ügyfelek kiszolgálásának tárgyi és személyi feltételeinek megteremtéséről.
  • Rendszeresen találkozik a fiók kulcsügyfeleivel, új akvizíciós lehetőségeket kutat fel.
  • Ellátja a fióki ellenőrzéshez kapcsolódó feladatokat.
  • Biztosítja a fiók prudens működését, a törvényi és belső szabályoknak való megfelelését.
  • Működteti a teljesítményértékelő rendszert, a fiók munkatársainak célokat tűz ki és értékeli teljesítésüket.
  • Tanítja, coacholja és motiválja a fiókban dolgozó kollégákat valamint rendszeresen visszajelzést ad számukra az értékesítési és operációs munkájuk minőségéről.

Az új vezetővel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség.
  • Minimum 3 éves banki gyakorlat prémium és/vagy mikrovállalati területen.
  • Kiváló kommunikációs, szervező és kapcsolatteremtő készség.
  • Angol nyelvismeret előny.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.