Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Fiókigazgató - Debreceni Fiók

Mi lesz a feladatod?

Az, hogy saját tapasztalatodból hozott és az általunk biztosított értékesítési eszközrendszert működtesd, menedzseld a fiók lakossági, lakossági prémium, valamint kis- és középvállalati üzleti és értékesítési tervének teljesítését. Kézzelfogható eredményekre fordítsd a hatókörödön belüli üzleti potenciált, feltérképezd és a Bankunk számára megnyerd a vállalati ügyfeleket. Fejlesztéssel és összetartással biztosítsd a csapatod folyamatosan fenntartható eredményességét.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Olyan szakmai és emberi közösség tagja lehetsz, amelyben mindig számíthatsz a kollégáidra.
  • Nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról.
  • Tisztelettel bánunk egymással, hogy nyitott, közvetlen légkörben valósíthasd meg önmagad.
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted.

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • egy dinamikus vezetői csapat tagja szeretnél lenni,
  • megismerted már a különböző retail szegmensekkel kapcsolatos munkafolyamatokat
  • rendelkezel tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismerettel,
  • felsőfokú szakirányú (közgazdasági) végzettséget szereztél,
  • rendelkezel vállalatfinanszírozási és akvizíciós tapasztalattal,
  • az eredmény- és sikerorientáció számodra is alapérték
  • ha az akadályokat nem tehernek hanem kihívásoknak tekinted és
  • ha az értékesítés a hivatásod.

Munkavégzés helye:

4026 Debrecen, Péterfia u. 18.

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fiókigazgató - Debreceni Fiók
  • Rövid pozíció név: Fiókigazgató
  • Hirdető cég: Raiffeisen Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Az, hogy saját tapasztalatodból hozott és az általunk biztosított értékesítési eszközrendszert működtesd, menedzseld a fiók lakossági, lakossági prémium, valamint kis- és középvállalati üzleti és értékesítési tervének teljesítését. Kézzelfogható eredményekre fordítsd a hatókörödön belüli üzleti potenciált, feltérképezd és a Bankunk számára megnyerd a vállalati ügyfeleket. Fejlesztéssel és összetartással biztosítsd a csapatod folyamatosan fenntartható eredményességét.
  • Elvárások: egy dinamikus vezetői csapat tagja szeretnél lenni, megismerted már a különböző retail szegmensekkel kapcsolatos munkafolyamatokat rendelkezel tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismerettel, felsőfokú szakirányú (közgazdasági) végzettséget szereztél, rendelkezel vállalatfinanszírozási és akvizíciós tapasztalattal, az eredmény- és sikerorientáció számodra is alapérték ha az akadályokat nem tehernek hanem kihívásoknak tekinted és ha az értékesítés a hivatásod.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-16
Állás, munka még: Raiffeisen Bank Zrt.>