Financial Accounting gyakornok diákmunka

Bruttó 1 500 - 1 700 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Munkatársat keresünk

pozícióba.
A Howden egy világszínvonalú mérnöki vállalat, amely büszke örökséggel és azzal a törekvéssel rendelkezik, hogy a világ vezető alkalmazástechnikai vállalata legyen, amely magas színvonalú megoldásokat, levegő- és gázkezelő termékeket és szolgáltatásokat nyújt az energiaipar, az olaj- és gázipar, a bányászat és a petrolkémiai ipar számára. A 27 országban 6000 alkalmazottat foglalkoztató cégünk jelentős üzleti növekedés időszakát éli. A vállalat közös szolgáltató központja 2015-ben indult el Budapesten. A Howden Globális Üzleti Szolgáltató Központ több mint 90 főt foglalkoztat, akik pénzügyi és IT területen nyújtanak támogatást. A Howden komplex és kihívást jelentő munkaköröket, nagyszerű munkakörnyezetet, versenyképes fizetést és lehetőséget kínál a fejlődésre, valamint a munkába való előléptetésre és képzésre.

Főbb feladatok, munkák:

A pozíció fő célja a pénzügy számvitelhez kapcsolódó adminisztráció ellátása, a pénzügyi csapat utasításai által.
  • Munkával kapcsolatos folyamatok nyomonkövetése
  • Feladatok határidő előtti befejezése
  • Manuális naplóbejegyzések elkészítése
  • Kommunikáció a vállalat SSC-jén belüli kollégákkal
  • Manuális számlázás
  • Bankszámlával kapcsolatos tranzakciók feldolgozása és egyeztetése
  • Fizetések feldolgozása e-banking rendszerekből

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Folyamatban lévő BA/MSc tanulmányok a gazdálkodási- és menedzsment / közgazdaságtan/ pénzügy-számvitel területén
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (más nyelv ismereta az angol mellett előny)
  • Erős MS Office-ismeret, különösen Excel-ismeret
  • Erős elemzői készség, valamint az üzleti igények megértésének és az üzlet befolyásolásának képessége
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális készségek
  • Figyelem a részletekre és pontos adatkezelés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bármely más európai nyelv ismerete az angolon kívül

Amit kínálunk:

  • Br. bér 1500-1700 Ft/óra között, nyelvtudástól függően
  • Alapbér br. 1500 Ft/óra, angol mellett +1 európai nyelv ismerete esetén br. 1600Ft/óra, +2 európai nyelv ismerete esetén br. 1700 Ft/óra
  • Lehetőség van heti 3 alkalommal otthonról dolgozni
  • Munkaidő:
    Rugalmas, előre megbeszélt beosztás H-P között, heti min. 25 órában

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

A jelentkezem gombra kattintás után, csatold fényképes önéletrajzodat!