Finance Manager / Gazdasági vezető

K-Power Netherlands Kft.

6000 Kecskemét, Csíksomlyói utca

Biztosított eszközök
Laptop

Multinacionális, ipari villanyszereléssel foglalkozó vállalatunk - amely számos nagyszabású projekten dolgozik Nyugat-Európában 300-400 magyar villanyszerelő részvételével, keresi új gazdasági vezetőjét.

Főbb feladatok, munkák:

  • 12 fős irodai személyzet napi tevékenységének irányítása kecskeméti székhelyünkön
  • A felelősségi körbe tartozik: pénzügy és számvitel, bérszámfejtés, üzleti adminisztráció, dokumentumok ellenőrzése, munkavállalói szálláshely-menedzsment, toborzás, vállalati vagyonkezelés és gazdasági jelentések készítése
  • Közreműködés a vállalat vezetőivel stratégiák és irányelvek kidolgozásában és végrehajtásában
  • Időszakos jelentések készítése a vállalatvezetés számára
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és fő beszállítókkal
  • Kommunikáció könyvvizsgálókkal, jogi és adótanácsadókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év pénzügyi menedzsment tapasztalat a privát szektorban
  • Minimum 3 év tapasztalat legalább 6 beosztott irányításában
  • Magas szintű Excel, Word és Outlook ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Képesség összetett ügyek és eljárások megértésére és kezelésére
  • Kimagasló koordinációs és szervezési készségek
  • Képesség a feladatok hatékony rangsorolására és végrehajtására nagy nyomás alatt
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma

Amit kínálunk:

  • Pénzügyileg stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, jó hangulatú irodai csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Laptop, mobiltelefon és céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Pénzügyi, Gazdasági igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Jelentkezését a megadott e-mail címre várjuk, fényképes magyar vagy angol nyelvű Önéletrajzzal.