Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható,

munkájára igényes munkatársat keres

Field operator/technikus

pozícióba

FELADATOK

  • siteok/géptermek rendben tartása
  • site/géptermi munkák elvégzése (eszközök ki és beszerelése, kábelezési munkák)
  • napi üzemeltetési feladatok támogatása (linkek mozgatása, létesítésé, elbontása, eszközök szállítása géptermek között)
  • dokumentációk készítése és naprakészen tartása
  • területi feladatokban való részvétel, egyeztetések kollegákkal, kisebb koordinációs feladatok

ELVÁRÁSOK

  • alapfokú informatikai (szoftver, hardver es hálózati) ismeretek
  • Layer 1 - 2 hálózati alapismertek
  • hálózati eszközök általános ismerete (ethernet és optikai ismeretek, csatlakozok, stb)
  • alap szintű angol írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány (több mint 2 éves)
  • rugalmasság (időben és helyszínben egyaránt, hiszen az új kollégához egész kelet vagy nyugat Magyarország tartozna)

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után

Munkavégzés helye

  • Opcionális: Kelet Magyarország/ Nyugat Magyarország

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.