Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Festőberendezés karbantartó

Vállalatunkról:

A Lear Corporation a világ autógyártásának piacvezető multinacionális beszállítója, amely több, mint 300 autómárkát szolgál ki, beleértve a legnevesebbeket. Mint a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója az ülés- és elektronikai irányítási rendszerek terén, a Lear teljes gépjármű ülésrendszereket és azok alkatrészeit, valamint autóvillamossági berendezéseket és belső felszerelési rendszereket gyárt a világ 35 országában, 6 kontinensen. 2015-ben árbevétele elérte a 18,2 milliárd dollárt, a Fortune 500-as listán a 174. helyen szerepel. Központja a Michigan állambeli Southfield-ben található, világszínvonalú termékeit 135,000 elkötelezett munkatársa tervezi és állítja elő. A Leart a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

Az Eagle Ottawa, a Lear Corporation részeként, a világ egyik legnagyobb autóipari bőrtermékeinek beszállítója. A vállalat európai gyára Magyarországon, Szolnokon épült fel Budapesttől kb. 100 km távolságra. A szolnoki üzem az elmúlt évben megduplázta létszámát, és a meglévő mellett ugyancsak átadásra került új üzemcsarnokunk is, immár két üzemünkben folytatjuk a termelést.

Fő feladatok:

  • Elvégzi a megelőző és eseti karbantartási munkákat ütemterv szerint, ezáltal biztosítja a termelés folyamatos működését és minőségi színvonalát, valamint balesetmentes munkavégzés körülményeit a többi dolgozó számára is
  • Elvégzett munkáját pontosan dokumentálja
  • Kiemelten felelős a csoportjának felügyeletére bízott gépek általános állapotának rendszeres ellenőrzéséért, hibáinak előrejelzéséért, megelőző karbantartásának elvégzéséért vagy azon más által elvégzett munka ellenőrzéséért, szükséges beavatkozások egyeztetéséért a karbantartási vezetővel
  • Részt vesz az új gépek, berendezések, eszközök telepítésében, meglévők áthelyezésében, leszerelésében, csomagolásában
  • Jelzi az anyagok és alkatrészek fogyását a karbantartó asszisztensek felé, ezáltal is közreműködik a raktárkészlet fenntartásában

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Finommechanikai műszerész / Mechatronikai műszerész/ Egyéb finommechanikai jártasságot adó műszerész szakma (pl.:Nyomdaipari technikus vagy gépmester)
  • Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Pneumatikai -, hidraulikai -, mechanikai (szerelési) ismeretek és készség
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Önállóság
  • Terhelhetőség
  • Jó problémafelismerő - és megoldóképesség

LOCATION:

Szolnok

PUT YOUR SKILLS TO BETTER USE:
Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, örömmel várjuk önéletrajzát. Ha szeretne többet megtudni rólunk, kérjük, látogassa meg honlapjainkat: lear.com, eagleottawa.com

Postacím: 5000 Szolnok, Piroskai út 12.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Lear Corporation>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Festőberendezés karbantartó
  • Hirdető cég: Lear Corporation
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Elvégzi a megelőző és eseti karbantartási munkákat ütemterv szerint, ezáltal biztosítja a termelés folyamatos működését és minőségi színvonalát, valamint balesetmentes munkavégzés körülményeit a többi dolgozó számára is Elvégzett munkáját pontosan dokumentálja Kiemelten felelős a csoportjának felügyeletére bízott gépek általános állapotának rendszeres ellenőrzéséért, hibáinak előrejelzéséért, megelőző karbantartásának elvégzéséért vagy azon más által elvégzett munka ellenőrzéséért, szükséges beavatkozások egyeztetéséért a karbantartási vezetővel Részt vesz az új gépek, berendezések, eszközök telepítésében, meglévők áthelyezésében, leszerelésében, csomagolásában Jelzi az anyagok és alkatrészek fogyását a karbantartó asszisztensek felé, ezáltal is közreműködik a raktárkészlet fenntartásában
  • Elvárások: Finommechanikai műszerész / Mechatronikai műszerész/ Egyéb finommechanikai jártasságot adó műszerész szakma (pl.:Nyomdaipari technikus vagy gépmester) Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat Pneumatikai -, hidraulikai -, mechanikai (szerelési) ismeretek és készség Precíz, igényes munkavégzés Önállóság Terhelhetőség Jó problémafelismerő - és megoldóképesség
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3