Festő üzem vezető

ACCELL Hunland Kft.

5091 Tószeg, Parkoló tér 1.

A holland Accell vállalat a legnagyobb kerékpár gyártó cég Európában olyan neves márkákkal, mint a Ghost, a Winora, Haibike és a Lapierre. A vállalat stratégiája a magasabb teljesítmény, a piacvezetővé válás és a legfőbb cél “A kerékpározás előremozdítja a világot” elérése.

A cégcsoport közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Európában a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be. A csoport 3150 munkavállalót foglalkoztat 15 országban világszerte.

Tószegi gyárunk, 20 éve zöldmezős beruházásként indult. Az első kerékpár 2002 augusztusában gurult le a szalagról, amelyet azóta több, mint 3 millió darab követett. Napjainkra a legyártott kerékpárok 98 %-a elektromos kerékpár. Az Accell Hunland Kft.-t Magyarország TOP100 vállalatai között tartják számon.

A Szolnoktól 15 km-re lévő, tószegi gyárunkba munkatársat keresünk:

munkakörbe.

Feladatok:

  • Ipari festési tevékenység irányítása, felügyelete és optimalizálása.
  • Az előírt napi (havi) gyártási tervek végrehajtása.
  • Együttműködés a gyártástervezőkkel a gyártási programok végrehajtásában.
  • Új termékek és termékmódosítások bevezetésének támogatása.
  • A szükséges emberi erőforrás biztosítása.
  • Az alkalmazotti állomány vezetése, szakmai támogatása, megfelelő tudás- és képzettségi szintjének kialakítása és fejlesztése.
  • A szükséges gépi és egyéb erőforrások biztosítása, illetve javaslattétel ezek fejlesztésére.
  • Új gyártóeszközök beszerzésének és új folyamatok bevezetésének támogatása.
  • Hatékonyság növelése.
  • Folyamatos költségcsökkentés.
  • Festési technológia fejlesztésében való aktív részvétel.
  • Professzionális középvezetői réteg kialakítása és fejlesztése.
  • A vállalat vevői által támasztott igények kiszolgálása.
  • Megfelelő kommunikáció és kapcsolattartás a kollégákkal, más osztályok dolgozóival, munkahelyi vezetőkkel, illetve az anyacéggel és a partnerekkel.
  • Az integrált irányítási rendszer követelményeinek biztosítása a szervezet üzleti folyamataiban.
  • A folyamatszemléletű megközelítés és a kockázatalapú gondolkodás alkalmazásának elősegítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Por- és vizesbázisú festési technológiák ismerete
  • 5-7 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Modern termelésvezetési módszerek ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Poaktív, önálló munkavégzés
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Eredmény- és hatékonyság-orientáltság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, bónusz, cafeteria, egészségbiztosítás
  • Stabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.