Festő-mázoló

A 7Seasons Apartments Kft. családias, a munkát elismerő, szállodai szolgáltatásokat nyújtó szervezet. Karbantartó csapatunkba szobafestő, karbantartó munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Apartmanok festése-mázolása, tapétázása, magas minőségi színvonalon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú képesítés
  • önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés,
  • vendégközpontú gondolkodás,
  • ápolt, igényes megjelenés.
  • villanyszerelésben, burkolásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony,
  • stabil hátterű cégnél, hosszútávú munkalehetőség,
  • bérezés, megegyezés szerint, melynek összetétele: korrekt alapfizetés (+fizetett szabadság)
  • átlagosan napi 8 óra munka, időnként ügyelettel
  • kellemes munkakörnyezet a belváros szívében,
  • vidám, a szakmája iránt elkötelezett kollégák,
  • tréningek, továbbképzések.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Festő, Mázoló

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.