Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
von Caprivi GmbH Fachpersonal
Tőkét lehet szerezni. Gyárat lehet építeni. Az embereket meg kell nyerni.

Festő - mázoló

Dél-Németország területére keresünk jól képzett szakembereket

Hirdetés szövege:

    Kedves Álláskereső!

    Mindig ki szerette volna próbálni szakmai tudását külföldön? Szeretne dolgozni németországi körülmények között németországi fizetésért? Ha gyorsan és bonyodalmak nélkül munkába állna Európa vezető államában, kérem keressen fel!

    bruttó 2100 € (alapbér) + nettó 1000 € (kiküldetési hozzájárulás)

    Amit biztosítunk az Ön számára:

    • Szakértelmét átlag feletti jövedelemmel honoráljuk
    • Bejelentett németországi munkahely
    • Határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül
    • Teljes munkaidős foglalkoztatás
    • Betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás
    • Szállás megszerevezése a munkavégzés helyén
    • Hetente előleg

    Ami az Ön feladata lesz:

    • Külső és belső felületek festése és mázolása
    • Tapétázás
    • Alapozás, glettelés, javítás, felület-kiegyenlítés
    • Vakolási munkálatok

    Amivel Ön rendelkezik:

    • Befejezett festő, mázoló, tapétázó végzettség, vagy releváns többéves szakmai tapasztalat
    • Német nyelv alapfokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre)
    • Utazási hajlandóság Németország területén

      Kérjük küldje el részünkre:

      • Német nyelvű önéletrajzát

      Kapcsolattartó személy: Horváth Gergő

      Tel.: +49 711 34252-254

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Egyéb fizikai munka
    • Szakmunka
    • Egyéb szakmunka
    • Festő, Mázoló
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Németország

    Havi nettó fizetési keret:

    2 400 EUR

    Egyéb juttatások:

    egészségpénztár

    Jelentkezési határidő:

    2018. 05. 08.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Festő - mázoló (Németország)
    • Rövid pozíció név: Festő - mázoló
    • Hirdető cég: von Caprivi GmbH Fachpersonal
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Külföld
    • Feladatok: Kedves Álláskereső!Mindig ki szerette volna próbálni szakmai tudását külföldön? Szeretne dolgozni németországi körülmények között németországi fizetésért? Ha gyorsan és bonyodalmak nélkül munkába állna Európa vezető államában, kérem keressen fel!bruttó 2100 € (alapbér) + nettó 1000 € (kiküldetési hozzájárulás)Amit biztosítunk az Ön számára:Szakértelmét átlag feletti jövedelemmel honoráljukBejelentett németországi munkahelyHatározatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkülTeljes munkaidős foglalkoztatásBetegbiztosítás, nyugdíjbiztosításSzállás megszerevezése a munkavégzés helyénHetente előlegAmi az Ön feladata lesz:Külső és belső felületek festése és mázolásaTapétázásAlapozás, glettelés, javítás, felület-kiegyenlítésVakolási munkálatokAmivel Ön rendelkezik:Befejezett festő, mázoló, tapétázó végzettség, vagy releváns többéves szakmai tapasztalatNémet nyelv alapfokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre)Utazási hajlandóság Németország területénKérjük küldje el részünkre:Német nyelvű önéletrajzátKapcsolattartó személy: Horváth Gergő Tel.: +49 711 34252-254
    • Elvárt végzettség: Általános iskola
    • Elvárt nyelvismeret: Német
    • Fizetés: 2400 EUR
    • Egyéb juttatások: egészségpénztár
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-04-24
    • Lejárati dátum: 2018-05-08