A Lechner Holding AG. 100 millió eurós éves forgalommal Európa legnagyobb munkalapkonfekcionáló vállalata. Több, mint 740 munkatárssal Németországban, Svédországban és Magyarországon folytat gyártást.

A Lechner Holding AG. német tagvállalata, a D. Lechner GmbH. 1991. óta gyárt Németországban 90000 m2 gyártási területen. A legmodernebb gyártósorok és a rugalmas termelési feltételek garantálják a legmagasabb minőséget valamint a rövid szállítási határidőt.

Az innovatív termékportfólió a Lechner termékeknek sokszínűséget és széles anyagválasztékot biztosít, mint például a kerámia, üveg, természetes kő vagy az ún. C+S dekorfelület.

Szívesen biztosítunk lehetőséget pályakezdő fiataloknak is! Ha önt eddig külföldön történő munkavégzés kapcsán csapták már be, akkor a legjobb helyen keres nálunk!

A németországi termelés bővítése céljából

FESTŐ / LAKKOZÓ

szakmunkásokat keresünk.

Az ön feladata, elvárások:

  • Befejezett, műszaki területen végzett tanulmányokkal rendelkezik
  • A szakmai előírásoknak megfelelően hajtja végre a termékek lakkozását, szitanyomását, gépi nyomtatását
  • Képes az önálló munkavégzésre műszaki rajz és dokumentáció alapján
  • Ismeri a piacon általánosnak számító festéktípusokat és azok felhasználási feltételeit, tulajdonságait
  • Önmagára és a munkájára igényes
  • Nyitott a többműszakos munkavégzésre
  • Szívesen és jól, konstruktívan dolgozik csapatban
  • Munkavégzése során az ügyfelek minőségi elvárásait tartja szem előtt a gazdaságosság figyelembevétele mellett
  • Kreatív és kombinatív gondolkodásmód jellemzi

Amit kínálunk:

  • Kultúrált, a vállalat által finanszírozott szálláslehetőség
  • Európai munkakörülmények
  • Kiegyensúlyozott, biztos vállalati háttér
  • Magyar alkalmazotti jogviszony
  • Transzparens foglalkoztatási feltételrendszer
  • Jó csapatszellem
  • Heti 2 órában ingyenes német nyelvtanfolyamot biztosítunk, anyanyelvi tanárral
  • Előre egyeztetett időpontban, biztos és rendszeres hazajutást biztosítunk
  • Igény esetén, teljeskörű anyanyelvi tanácsadást és segítséget nyújtunk az itt tartózkodás alatt

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Festő, Mázoló
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Németország

Ha felkeltettük az érdeklődését kérjük, fényképpel ellátott önéletrajzát küldje el.

Pályázatához sok sikert kívánunk!