Pénzjegynyomda Zrt.

Festékkeverő

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

Főbb feladatok, munkák:

Receptúra alapján a festék összeállítása (gép keverés), készre keverése illetve kiszerelése, címkézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

8 Általános iskolai végzettség, szakmunkás végzettség előnyt jelent
Precizitás, megbízhatóság, jó színlátás
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szakmunkás végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
Felelősségteljes, változatos munkakör
Betanulás biztosítása, támogatása
Szakmai fejlődési lehetőség
Megújult géppark, tiszta környezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1055 Budapest, Markó utca 13.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzával pályázza meg hirdetésünket a Jelentkezem gomb megnyomásával.