FÉNYEZŐ

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként a REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén. Rendszereinkkel nap mint nap, a legkülönbözőbb helyzetekben találkozhat. Termékeink jelenléte legtöbbször annyira természetes, hogy Ön észre sem veszi, hasznosságuk azonban mindig érezhető. Világszerte 190 telephelyen több mint 19.000 munkatárs innovációs ereje és kompetenciája gondoskodik független családi vállalkozásunk folyamatos növekedéséről.

Leendő feladataid:

  • A festett alkatrészfelületek szemrevételezéses ellenőrzése
  • Polírozási hibák korrigálása
  • A polírozással nem rendbe tehető hibás alkatrészek előkészítése, kézi festése és utófeldolgozása
  • Karbantartási és javítási intézkedések végrehajtása az injektáló alkalmazáshoz, valamint a spot-javító fülke soraihoz és berendezésrészeihez

Szükséges tapasztalatok:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Autóipari gyártási / fényező területen szerzett tapasztalat
  • Kézi festés és bevonóanyagok ismerete
  • Idegen nyelv ismerete előny (német, angol)

AMIT KÍNÁLUNK

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Velünk az élvonalba kerülsz!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát!

www.rehaukarrier.hu