Néprajzi Múzeum
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Fenntartási alkalmazott, gépkocsivezető

Főbb feladatok, munkák:

    • A Néprajzi Múzeum és a törökbálinti DEPO logisztikai központ épületének területén az üzemszerű működés biztosításához karbantartási és javítási munkák/feladatok elvégzése.
    • Részt vesz a Néprajzi Múzeum költözésével kapcsolatos feladatok elvégzésében, továbbá a Múzeum saját és külső rendezvényeihez szükséges berendezési és bontási munkálatokban.
    • Közreműködik az árubeszerzésben, gépkocsivezetői feladatok és teendők ellátásában.
    • Feladata még a felsorolt munkákhoz kötődő adminisztráció vezetése, a rábízott gépjárművel kapcsolatos ügyintézés, a gépjármű üzemkészen és tisztán tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakmunkás végzettség,
    • B kategóriás jogosítvány,
    • Büntetlen előélet,
    • 18. életév betöltése,
    • Magyar állampolgárság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Középfokú képesítés, építő szakipari végzettség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

A pályázet részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai önéletrajz BÉRIGÉNY megjelölésével.
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok és nyelvvizsga bizonyítvány másolata.
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy az igénylőlap postára adását igazoló szelvény.
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléshez hozzájárul.