Transzformátorok gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Fémipari gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Hullámosító, vagy lézervágó gépek kezelése;
  • Tervek és gyártási sorrendek betartása;
  • Műszaki rajz olvasása, értelmezése;
  • Az alkalmazott technológiák és műveleti leírások pontos ismerete és betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú végzettség;
  • Hasonló területen, gépek kezelésében szerezett tapasztalat;
  • Több műszakos munkarend vállalása.
Előny:
  • CNC gépkezelői tapasztalat;
  • Érvényes emelőgép kezelői bizonyítvány (híddaru).

Amit kínálunk:

  • Nettó 200 000 Ft, vagy e fölötti bérezés.
  • Cafeteria: 42 000 Ft (Az első hónaptól)
  • Stabil vállalati háttér;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Azonnali kezdés.
Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület