Fémipari betanított munkatárs

Hirdetés szövege:

    A FÉMALK Zrt. 30 éve meghatározó autóipari vállalat. Alaptevékenységünk nyomásos aluminium öntvények előállítása.

    Csepeli telephelyünkre azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe keressük kollégánkat:

    Fémipari betanított munkás

    Feladatok:

    • Gépi és kézi alkatrész megmunkálás a technológiai utasításokban leírtak alapján
    • Automatizált gépi berendezések felügyelete, kiszolgálása, beállítása

    Elvárások:

    • Minimum 8. általános iskolai végzettség
    • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
    • Három műszakos munkarend vállalása
    • Éleslátás, kézügyesség
    • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés

    Amit kínálunk:

    • Kimagasló jövedelem és béren kívüli juttatás
    • Fél évente jutalom
    • Vidékieknek munkásszállón való lakhatás
    • Céges buszjárat
    • Műszakpótlék 45%
    • Céges üdülő igénybevétele
    • Stabil nagyvállalati háttér, bejelentett munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Öntöde utca

Jelentkezési határidő:

2019. 08. 30.