Mechanker kft (MECHANKER KFT. Mechanker kft)
  • Mechanker kft. Vecsés
  • Munkatársat keresünk

    Fémforgácsoló és karbantartó szakember

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Cégünk saját fémipari termékei alkatrészei megmunkálásában és összeszerelésében résztvevő munkatársat keresünk.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Műszaki rajz olvasás és hagyományos gépi és kézi fémipari munkavégzés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Fémforgácsoló gyakorlat, kreativitás. Akár nyugdíj előtt álló vagy nyugdíjas szakember jelentkezését is várjuk.

    Amit kínálunk:

      Egy műszakos munkaidő, főállás vagy nyugdíj mellett végezhető munka, szabad hétvége, versenyképes jövedelem. Nem nehéz fizikai munka.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Esztergályos, Marós
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2220 Vecsés, Fő út 43.

    Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!