Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Ha járműipari terméktervezésről, gyártóeszköz tervezésről, gyártásról, kisszériás termékek gyártásáról van szó, akkor nálunk az EDAG-nál jó helyen jár.
Az EDAG Hungary Kft., mint az EDAG Engineering GmbH képviselője várja az alábbi gépész szakemberek jelentkezését:

FEM szimulációs mérnök

Munkaköréhez tartozik:

  • Véges elemes modellek építése, számítások, kiértékelések elvégzése
  • Megoldások keresése, módosítási javaslatok készítése
  • A határidők, információk egyeztetése a megrendelővel, ill. a vevővel

Feltételek:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • PamCrash, LS-DYNA, Nastran, Abaqus, Ansa, Medina illetve egyéb véges elemes szoftverek ismerete előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás

Felkeltettük érdeklődését?
Ismerkedjen meg velünk!
Várjuk magyar és német nyelvű önéletrajzát:

EDAG Hungary Kft. – Szlovák Judit
9024 Győr, Zrínyi utca 11.
Tel.: +36 96 401 801

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: EDAG Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: FEM szimulációs mérnök
  • Rövid pozíció név: Mérnök munkatárs
  • Hirdető cég: EDAG Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Véges elemes modellek építése, számítások, kiértékelések elvégzése Megoldások keresése, módosítási javaslatok készítése A határidők, információk egyeztetése a megrendelővel, ill. a vevővel
  • Elvárások: Műszaki felsőfokú végzettség PamCrash, LS-DYNA, Nastran, Abaqus, Ansa, Medina illetve egyéb véges elemes szoftverek ismerete előnyt jelent Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás Önálló munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.10