Ha autóipari fejlesztésről van szó, a mi kollégáink azok, akik a mobilitást komplett összefüggéseiben értelmezik és kezelik. Fejlesztés szenvedéllyel. Ezek vagyunk mi.
Az EDAG Hungary Kft., mint az EDAG Engineering GmbH magyarországi irodája várja az alábbi
szakemberek jelentkezését:

FEM Junior - szimulációs mérnök

Munkaköréhez tartozik:

  • Végeselemes modellek építése, számítások, kiértékelések elvégzése a legnagyobb autógyártók részére (VW, BMW, Mercedes)
  • Megoldások keresése, módosítási javaslatok készítése
  • Határidők, információk egyeztetése kollégákkal, ill. a vevővel

Feltételek:

  • Lezárt felsőfokú műszaki végzettség
  • PamCrash, LS-DYNA, Nastran, Abaqus, Ansa, Medina illetve egyéb véges elemes szoftverek ismerete előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás
  • Programozási ismeretek előnyt jelent (scriptek)
  • Esetleges külföldi betanulás és kiküldetések vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria rendszer
  • Teljesítményfüggő 14. havi prémium kifizetés
  • Lakhatási támogatás
  • Ingyenes egészségügyi ellátás, manager szűrés
  • Színvonalas és inspiráló munkakörnyezet
  • Szakmai és idegen nyelvi ismeretek bővítése
  • Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr, 9024 Zrínyi utca 11.

Várjuk magyar és német nyelvű önéletrajzát.