A világ legnagyobb felvonó-, mozgólépcső- és mozgójárdagyártó vállalatához keresünk akár azonnali kezdéssel

Felvonószerelő

kollégát budapesti munkavégzéssel.

Feladataid lesznek:

  • Felvonók, mozgólépcsők karbantartása, javítása, időszakos ellenőrzése és felújítása
  • a felvonók karbantartása és a biztonsági berendezések rendszeres felülvizsgálata
  • üzemzavar vagy rendellenes működés esetén a hiba helyének behatárolása és a szükséges javítások elvégzése
  • a felvonók kisjavítási munkáinak ellátása, a részegységek cseréje és beállítása
  • egyeztetés az ügyfelekkel

Belépéshez szükséges feltételek:

  • felvonószerelői vagy villanyszerelői végzettség
  • hasonló területen szerzett MINIMÁLIS tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, mert ügyfelekkel fogsz kommunikálni
  • Budapest környéki lakhely előny, hiszen Budapesten belül lesznek a szerelési munkálatok

Előny:

  • középiskolai- vagy gimnáziumi érettségi
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit a cég kínál:

  • teljesen felszerelt, modern céges autó akár saját használatra is
  • céges telefon
  • rugalmas munkaidő, te osztod be a munkád!
  • mozgalmas munka
  • versenyképes, teljesítményarányos bér (alapbér + pótlék + bónusz)
  • a béred a karbantartási – javítási munkák arányában növekszik
  • teljes bejelentés, hosszútávú munkalehetőség
  • önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát.

A felmerült kérdéseit a 06-30-555-9445-ös telefonszámon teheti fel!