KONE Felvonó Kft.
Bővülő csapatunkba

Felvonószerelő gyakornok

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    SZEREZZ ÚJ, JÓL FIZETŐ SZAKMÁT

    Biztos alapokra építenéd a karriered?

    Kiváló hangulatú, mozgalmas munkahelyen töltenéd a mindennapjaid?

    Szakmai fejlődési lehetőségeket keresel?

    Szeretnél megbecsült tagja lenni a munkahelyednek?

    CSATLAKOZZ FELVONÓSZERELŐ GYAKORNOKI PROGRAMUNKHOZ!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • műszaki érdeklődésed van (műszaki végzettség előnyt jelent)
    • nem okoz gondot a könnyű fizikai munka vállalása
    • nyitott vagy az új ismeretekre
    • szeretsz csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

    A program része:

    - részt vegyél a felvonószerelő képzésben
    - segítőként részt vegyél a tapasztalt kollégák mindennapi munkájában
    - a képzés elvégzésével önállóan dolgozni tudó felvonószerelőként további előrelépési lehetőségeid nyílnak

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Önéletrajz magyar nyelven a bérigény megjelölésével.

Tővebb információ: 06703961828 Nagy Katalin