Schindler Hungária Kft.

Schindler Európában a legnagyobb, a világon pedig a második legnagyobb felvonógyártó és forgalmazó cég, ugyanakkor a világ első számú mozgólépcső és mozgójárda szállítója is egyben. A Schindler csoport közel 1000 irodával rendelkezik világszerte és több mint 60.000 kollégát foglalkoztat.

    Felvonószerelő és karbantartó (képzéssel együtt) - Országos

    Főbb feladatok, munkák:

      Karbantartás, javítás, és kisebb modernizációk elvégzése az ügyfél berendezésén, hatékony, eredményes, professzionális módon a kiemelkedő ügyfél-szolgáltatás biztosítása és a biztonsági szabályok betartásának érdekében.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Téged keresünk, ha:

      • nyitott vagy egy új szakma elsajátítására,
      • érdekel a műszaki terület,
      • karriert szeretnél építeni,
      • stabil munkahelyre vágysz,
      • szorgalmas vagy és buzog benned a bizonyítási vágy.

    Amit kínálunk:

      Schindler Csoport magyarországi leányvállalata egyedülálló képzési programot indít amelynek keretén belül egy strukturált program segítségével liftes szakembereket képzünk, akiknek nemcsak szakmát hanem biztos munkahelyet, versenyképest bért, és karrierutat is biztosítunk.

      Mit nyújt a program:

      • fő állású munkaviszonyt és/vagy részmunkaidős munkaviszonyt,
      • munkavégzéshez a legkorszerűbb szerszámokat és munkafelszerelést biztosítjuk
      • 6 hónapos gyakorlati képzést terepen,
      • Schindler berendezések specifikációjának az elsajátítása képzett szakembereink segítségével,
      • Schindler specifikus tantermi képzések, OKJ-s tanfolyam
      • A program végén OKJ végzettséget kapsz, amelynek költségét teljes mértékben mi álljuk. Továbbá gyakorlati tudást, ami az önálló munkavégzéshez segít hozzá.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél