A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 3 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi három közül a legnagyobb, 1600 fős gyártóüzeme a székesfehérvári Hanon Systems Hungary Kft. klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immáron 30 éve. A nyitott pozíció oka, szülési szabadság lefedése.

FELVÉTELI SPECIALISTA ÉS HR GENERALISTA

Főbb feladatok

  • Éves felvételi budget tervezése
  • Létszámgazdálkodás
  • Teljes felvételi folyamat (nyitott pozíciók jóváhagyatása, hirdetése, interjúk koordinálása, ajánlattétel, visszajelzések)
  • Hanon Karrier oldal működtetése, marketing tevékenységek koordinálása
  • HR generalista feladatok ellátása
  • Belső kommunikáció

Szakmai elvárások

  • 2 (1+1) év határozott idejű szerződés vállalása
  • HR vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat HR releváns területen
  • Tárgyalási szintű (szóbeli/írásbeli) angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autóipari környezet, folyamatok ismerete
  • Munka Törvénykönyvének ismerete

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Jó kommunikációs, együttműködő készség, precizitás,
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség, komplex feladatok átlátása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 SZÉKESFEHÉRVÁR

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.