Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Sárbogárd-Kislók telephelyen működő szarvasmarhatartó - telepünkre felvásárlás-kapcsolati ügyintézőt keresünk.

Köztünk a helyed, ha egy összeszokott, lendületes, munkájára igényes, kreatív csapat tagja szeretnél lenni és Te magad is ezen tulajdonságok birtokában vagy!

Bővebb információt találsz rólunk a Honlapunkon!

Felvásárlás-kapcsolati ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

    • nyilvántartások kezelése
    • ENAR, NÉBIH ki-bejelentések
    • megállapodások előkészítése, precíz kezelése
    • cégen belüli- és partnerekkel való intenzív kapcsolattartás
    • szállítások dokumentációjának előkészítése és kezelése
    • EKÁER bejelentések
    • határidők figyelemmel kísérése
    • kiküldetések, akár Budapestre is!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú végzettség
    • számítógép kezelésében való komoly jártasság
    • precíz munkavégzés igénye
    • magas felelősségvállalás
    • kiváló kommunikációs készség
    • fogékonyság az újdonságokra
    • B- kategóriás jogosítvány
    • saját autó
    • tanulmányait befejezett munkatárs

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • magas kommunikációs készség
    • ügyintézői tapasztalt
    • stabil családi háttér
    • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú, stabil munkakapcsolatot kínálunk, családias légkörben.
    • Szakmai fejlődés lehetősége, képzések.
    • Nem dohányzó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sárbogárd-Kislók, Annamajor 0458/30 Hrsz.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek

Fényképes önéletrajzokat várunk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Felvásárlás-kapcsolati ügyintéző
  • Rövid pozíció név: Felvásárlás-kapcsolati ügyintéző
  • Hirdető cég: BEEF FARMER KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Sárbogárd
  • Feladatok: nyilvántartások kezelése ENAR, NÉBIH ki-bejelentések megállapodások előkészítése, precíz kezelése cégen belüli- és partnerekkel való intenzív kapcsolattartás szállítások dokumentációjának előkészítése és kezelése EKÁER bejelentések határidők figyelemmel kísérése kiküldetések, akár Budapestre is!
  • Elvárások: középfokú végzettség számítógép kezelésében való komoly jártasság precíz munkavégzés igénye magas felelősségvállalás kiváló kommunikációs készség fogékonyság az újdonságokra B- kategóriás jogosítvány saját autó tanulmányait befejezett munkatárs
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-17
Állás, munka még: BEEF FARMER KFT.>