KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Felületkezelő üzemi operátor

Főbb feladatok

  • Fém alkatrészek előkészítése festéshez, az előírt felületek levédése.
  • Az előkészített alkatrészek (darabonként 1-30 kg súlyúak) kézi mozgatása, felrakásuk a szállító függőpályára.
  • A festett alkatrészek levétele a szállító függőpályáról.
  • A festett alkatrészekről a levédések eltávolítása.
  • Szükség szerint a festési hibák javítása ecseteléssel
  • Fém alkatrészek felrakása/levétele az előkezelő sori (foszfátozó, mosó) függőpályákra/függőpályákról
  • Előkezelő és festő sorokon lévő nyomon követő rendszer használata

Munkakör betöltésének feltételei

  • 3 műszakos munkarend vállalása.
  • Teherbírás
  • Precizitás
  • Kezdeményezőkészség
  • Csapatszellem
  • Kézügyesség

Amit ajánlunk:

  • Vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások
  • Teljesítményprémium, jelenléti prémium
  • 13. havi alapbér
  • Ingyenes szálláslehetőség a 80 km-nél távolabbról érkezőknek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.