Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A székesfehérvári Sapa Profiles Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme, iparágának kulcsfontosságú szereplője. A Sapánál fejlesztett technológiával és termékekkel bárhol találkozhatsz: autókban, teherautókban, épületekben, még repülőgépekben is. Székesfehérvári üzemünk a skandináv vállalatokra jellemző emberközpontú cégkultúrával és több mint 1200 alkalmazottal közel 300 millió eurós árbevételt ér el, és a termelésének több mint 90%-át exportálja. A Sapa Csoport világelső alumínium megoldásokban, 41 országban 23 500 alkalmazottat foglalkoztat. Központja a norvégiai Osloban található.
Az alumínium a jövő féme. Termékeink piaca rohamosan növekedik. Folyamatosan keressünk magasan kvalifikált pályázókat, akik segítenek növelni vállalatunk teljesítményét és osztoznak velünk a sikereinkben.

Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Sapa sikertörténetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Felületkezelő munkás

A feladatról:

  • Alumínium profilok függesztékekre való felhelyezése és lerakása
  • Az eloxált profilok minőségi/vizuális ellenőrzése
  • A kapott adatokat számítógépen való rögzítése
  • Autóipari termékek készre csomagolása

Amit várunk:

  • Szakmunkás képesítés vagy szakterületen szerzett minimum 1 év gyakorlati tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Három vagy folyamatos műszak vállalása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Felvételi eljáráson való megfelelés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

További információkért keresd Buzai Mónikát: +36 22 536 019.
A jelentkezéshez kérjük töltsd fel önéletrajzodat az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: SAPA Profiles Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Felületkezelő munkás
  • Rövid pozíció név: Szakmunkás
  • Hirdető cég: SAPA Profiles Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Alumínium profilok függesztékekre való felhelyezése és lerakása Az eloxált profilok minőségi/vizuális ellenőrzése A kapott adatokat számítógépen való rögzítése Autóipari termékek készre csomagolása
  • Elvárások: Szakmunkás képesítés vagy szakterületen szerzett minimum 1 év gyakorlati tapasztalat Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret Három vagy folyamatos műszak vállalása Egészségügyi alkalmasság Felvételi eljáráson való megfelelés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.02.17