Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
„Négy lány édesanyjaként a legnagyobb kihívás az idő, melyből – úgy tűnik – egyre kevesebb van. Meg kell oldanom, hogy egy napba beleférjen mind a négy lány és természetesen a munkám is. Sok párhuzamos feladatot és határidőt kell végigvinnünk és összhangba hoznunk a csapatommal, így ahhoz, hogy a nap végére is maradjon energiám, hatékonyan kell megszerveznem és akár menetközben átszerveznem a dolgokat. Ezt csak sok kreativitással és rugalmassággal lehet kezelni. Ha te is energikus, szervező típus vagy – csatlakozz hozzánk!”

A hozzá hasonló emberek formálják a jövőt. A pénzügyekben is.

Felügyeleti riporting szakértő

Nálunk lehetőséged lesz:

  • jelentésszolgálati riportok definiálására, elkészítésére és elküldésére a hatóságok részére
  • adattárház fejlesztésben való részvételre, jelentésszolgálati szempontok érvényesítére
  • analitikus és főkönyvi rendszerfejlesztésekhez kapcsolódóan jelentésszolgálati szempontok érvényesítése, koordinációjára
  • együttműködni a hatósági szervekkel, könyvvizsgálóval
  • egyéb jelentésszolgálathoz kapcsolódó adatszolgáltatások koordinációjára

Csatlakozz hozzánk amennyiben:

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • középfokú angol nyelvtudásod van
  • jó rendszerszemléletrel rendelkezel
  • strukturált, logikus gondolkodásmód jellemez,jó a problémamegoldó képességed
  • magas szinten kezeled a Microsoft Excelt
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, kitartás jellemez
  • precíz, pontos és önálló a munkavégzésed
  • dinamizmus és rugalmas vagy valamint nyitott az új feladatok ellátására

Előnyt jelent ha:

  • adatbázis kezelő alkalmazások ismerete (SQL, Access)
  • pénzintézetnél számviteli/jelentésszolgálati munkakörben megszerzett gyakorlat
  • CRD, CRR ismeretek
  • IFRS mérlegképes könyvelői képesítés

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Minden szakmai támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled: nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
  • Rotációs programunk és Tudás Akadémiánk által betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes banki működésre.
  • Kollégáink által alapított Erste Klubokkal támogatjuk a munkaidőn kívüli kikapcsolódást. Alapíts, csatlakozz, vár a bor-, gasztro-, jóga-, túra- valamint a motoros klub, és a többi!
  • Igazi Erste Közösséget építünk: a nyári napsütésben az Erste Napon és a kéthavonta megrendezésre kerülő Erste Pubokon lehetőséged van szórakoztató programok keretében jobban megismerni kollégáidat és együtt kiereszteni a fáradt gőzt.
  • Aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét.

Munkavégzés helye:

Budapest

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ERSTE BANK HUNGARY Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Felügyeleti riporting szakértő
  • Rövid pozíció név: Pénzügyi munkatárs
  • Hirdető cég: ERSTE BANK HUNGARY Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: jelentésszolgálati riportok definiálására, elkészítésére és elküldésére a hatóságok részére adattárház fejlesztésben való részvételre, jelentésszolgálati szempontok érvényesítére analitikus és főkönyvi rendszerfejlesztésekhez kapcsolódóan jelentésszolgálati szempontok érvényesítése, koordinációjára együttműködni a hatósági szervekkel, könyvvizsgálóval egyéb jelentésszolgálathoz kapcsolódó adatszolgáltatások koordinációjára
  • Elvárások: felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel középfokú angol nyelvtudásod van jó rendszerszemléletrel rendelkezel strukturált, logikus gondolkodásmód jellemez,jó a problémamegoldó képességed magas szinten kezeled a Microsoft Excelt nagy munkabírás, terhelhetőség, kitartás jellemez precíz, pontos és önálló a munkavégzésed dinamizmus és rugalmas vagy valamint nyitott az új feladatok ellátására
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-13