TRA REAL ESTATES KFT.
BOTANIQ - Turai Kastély

Munkatársat keresünk

Felszolgáló

pozícióba.

Feladatok:

    A hamarosan kapuit megnyitó BOTANIQ – Turai Kastély lelkes és professzionális csapatába keresünk elhivatott, szakmájára alázattal tekintő, igényes munkatársakat, pályakezdőket beleértve.

    Színes étel, valamint italválasztékunk, szerviz eszközeink magas minősége és egyedi megjelenése a felszolgálás precíz, és elegáns kivitelezését kívánja meg. Célunk, hogy munkatársaink érezzék, feladatuk nem csupán a különböző fogások, italkülönlegességek, tea, valamint kávéspecialitások tálcán való szervírozása. Napi teendőik kiegészülnek a vendégek udvarias fogadásával, a rendelések felvételével, a fogásokhoz illő bor, illetve egyéb alkoholos, alkoholmentes italok ajánlásával. Továbbá ügyelnek az asztalok, és az azokon lévő terítékek kifogástalan állapotára is. Kiemelkedően fontos számunkra, hogy a nap végén ne csak vendégeink, de kollégáink is elégedetten térjenek haza.

    Csapatunk egészére jellemző a kísérletező szellem, örömmel fogadunk minden új ötletet, újítást, származzon az a bármelyikünktől. Nem riadunk meg a kihívásoktól, számunkra első a csapatmunka és a feladatok közös megoldása.

    A hatályos törvényeknek megfelelő bejelentés mellett napi étkezést biztosítunk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jó kommunikációs készség
    • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2194 Tura, park utca 37.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek