Felszolgáló

Bruttó 1 900 - 2 500 Ft/óra

Spíler Buda

1123 Budapest, Alkotás utca 53.

Spíler Buda
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Felszolgáló

A Spíler Budában a magyar klasszikusok mellett a város legjobb kézműves hamburgerei, superfood ételek és friss saláták találhatóak meg. A hazai és újvilági borok, kézműves sörök és a páratlan koktéllap mellett az egyedi design miatt is lett gyorsan a helyiek kedvence. Délben érdemes betérni egy üzleti ebédre, ami remek ételeket kínál.

Főbb feladatok, munkák:

A Spíler MOM parkbeli éttermébe, a Spíler Budába keresünk felszolgálókat !

Várjuk jelentkezésed, a következőket mi biztosítjuk:
- szuper csapat
- remek munkakörülmények
- versenyképes fizetés
- rugalmas, egyénre szabott beosztás
- jó hangulat
- fejlődési, előrelépési lehetőségek

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy az igazi:
  • ha szereted a vendéglátást ( tapasztalat sem szükséges, megtanítunk csak légy nyitott )
  • ha az alaptermészeted őszinte, megbízható, vidám és nyitott
  • ha fontos, hogy profin végezd a munkád és közben jól érezd magad
  • ha éttermi-társalgási szinten beszélsz angolul

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem szükséges !

Amit kínálunk:

  • Kiegyenlített óraszám télen és nyáron is
  • Versenyképes kereset
  • Szakmai tulajdonos, így a stabil működés biztosított
  • Jófej csapat
  • Biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség magasabb pozícióba, akár a Spíleren belül, akár a cégcsoport többi éttermében
  • Kiváló munkafeltételek ( személyzeti étkezés, öltöző )
  • AYCM fitness bérlet
  • 30% kedvezmény éttermeinkben

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod.
Felszolgáló
Spíler Buda