MÉSZÁROS Vendéglő Kft.

Pest megyében található Abony városában, 1982 óta működő vendéglő.

Munkatársat keresünk

Felszolgáló-pultos

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Vendég fogadása, rendelés felvétel, kiszolgálás és az általános feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Jó kommunikációs készség, a kiadott feladatok maximális ellátása, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    szakmai gyakorlat, illetve a felelősségteljes, lelkiismeretes munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2740 Abony, Szolnoki út 139.

Jelentkezés személyesen: Keddtől vasárnapig reggel 08:00-től 11:00 óráig, illetve a 06309588331 telefonszámon ha a megadott időintervallum nem megfelelő ( sikertelen hívás esetén kérjünk sms-ben jellenezzenek, visszahívjuk)

e-mailen fényképes önéletrajzzal