PJP Marik Kft (P.J.P. MARIK Kft.)
  • Speciality kávézónkat és reggelizőnket a minőségi szolgáltatás ihlette, a vendéglátás valamennyi területén. Szeretnénk vendégeinknek olyan egészségtudatos élelmiszereket kínálni, melyeket valóban a magasabb minőségre való törekvés motivált. Kínálatunk szezonálisak és főképp hazai termékek. Fő forrásterületünk-Balaton szerelmesek révén-, a Balaton-felvidék.

  • Csatlakozz hozzánk

    Felszolgáló

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Felszolgálás, pultból kiszolgálás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Közvetlenség, figyelmesség, jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó készség, jó kiállás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Angol nyelvtudás, barista képzettség

    Amit kínálunk:

      Ha szeretnél egy jó hangulatú csapat részese lenni, és szeretnél Veresegyház központi részén, tóparton, egy igényesen berendezett kávézóban velünk dolgozni, akkor nálunk a helyed.

      Várjuk jelentkezésedet stabil fizetéssel, bejelentett, versenyképes bérezéssel.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Felszolgáló, Pincér, Pultos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    2112 Veresegyház, Találkozók útja 8.

    Havi nettó fizetési keret:

    350 000 HUF