GASZTRO-KRISTÁLY ZRT

Felszolgáló / pincér

Hirdetés szövege:

    Szállodánk és rendezvényházunk felszolgálói csapatába keresünk több műszakos munkarendbe a munkájára igényes, vendéglátós tapasztalattal rendelkező empatikus kollégát.

    Fő feladat az étterembe érkező vendégek fogadása, a kiválasztott ételek, italok felszolgálása, értékesítése. Rendezvényeken való felszolgálás, lebonyolítás, előkészületek.

    Elvárások:
    -középfokú szakképesítés
    -hasonló területen szerzett tapasztalat
    -pontos, precíz és gyors munkavégzés
    -megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség
    -jó munkabírás
    -kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
    -ügyfélcentrikus gondolkodásmód
    - idegen nyelv ismerete

    Amit kínálunk:
    - stabil háttérrel rendelkező vállalat
    - hosszú távú munkalehetőség
    - versenyképes jövedelem
    - kiváló légkör
    - igényes munkakörnyezet
    - szakmai fejlődési lehetőség

    Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a nettó bérigény megjelölésével várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2890, TATA ADY Endre út 22.