Felszolgáló

Nettó 1 300 - 1 600 Ft/óra Jutalék Bónusz - 270e Ft negyedéves bónusz

hummusbar

1051 Budapest, Október 6. utca 19.

Csatlakozz hozzánk

Felszolgáló

pozícióba!

A következő 2 étteremünkben nyílt lehetőség a pozíció betöltésére:

1051 Budapest, Október 6. utca 19. (Bazilika szomszédságában)
1075 Budapest, Wesselényi utca 14. (Szimpla Kerttől 100 méterre)

Az éttermekből bővebb infot találsz lejjebb!

Ami mindkettőben közös:

Barátságos, befogadó közeg, mediterrán hangulat, minőségi ételek - amiket ingyen fogyaszthatsz, nemzetközi, multikultúrális közeg, iskolával/családdal/magánélettel összeegyeztethető beosztás és még kutyabarátok is vagyunk! ;)

Főbb feladatok, munkák:

Milyen feladatiad lesznek?

  • vendégek fogadása
  • rendelések felvétele (PDA-n futó software lesz a segítségedre, nem kell jegyzetelni)
  • ételek, italok szervírozása (Ne ijedj meg, nem kell 20 tányért vinni egy kézen, sem bort kóstoltatni.)
  • fizettetés
  • vendégtér, szervízpult tisztán és rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

- Angol nyelvtudás - tudj szót érteni a külföldi vendégeinkkel, NEM SZÜKSÉGES A FELSŐFOK!
- Számíthassunk rád legalább heti 24 órában!
- Legyél korrekt! Ha nem érzed jól magad, nyaralni mész, stb. időben szólj!
- Tudjuk, hogy már unalmas, de tényleg fontos a jó megjelenés és kommunikációs készség
- Legyél talpraesett, lelkes, gyors, precíz, segítőkész, empatikus és türelmes
- Tudj priorizálni, konfliktust kezelni
- Legyél őszinte - ha valamit nem tudsz, inkább kérdezz. Ha elrontottál valamit, kérésed, problémád van, merj szólni! Csak így tudunk segíteni! :)

Viselkedj úgy a kollégáiddal és a vendégeinkkel, ahogy te is elvárnád ellenkező esetben!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- a tapasztalat mindig jól jön, de nem feltétel:)

Amit kínálunk:

AMIT CSERÉBE KÍNÁLUNK:

  • Jó hangulató műszakokat, egy társaságot, ahová jó tartozni
  • Elég rugalmas beosztás: napi 6,8,12 órás műszakok közül lehet választani és ezeket kombinálni.
  • Fizetjük a munkával töltött idő minden percét és a munkaközi szüneteket is (Próbanap és betanulás időszaka: netto 1300/óra + ingyen étkezés)
  • Betanulás után napi 3000-10000 forint borravaló (Egyenlő arányban osztjuk szét, ami összegyűlt azok között, akik az adott napon dolgoztak)
  • Van lehetőség előleg felvételre
  • Bónuszok - jelenlegi ha te hozol új kollégát, az első 3 hónapja alatt 30.000 forint/fő/hó bónusszal honoráljuk
  • KARRIERLEHETŐSÉG: ha vannak ilyen jellegű ambícióid és rátermett vagy, az ajtók nyitva állnak - pincéreink közül már került ki több étteremvezető, néhány felsővezető sőt, még étteremtulajdonos is!
  • Megbecsülünk, támogatunk
  • Együttműködésre alapozott szervezeti kultúra és folyamatok, barátságos, otthonos légkör, nemzetközi, multikultúrális közeg vár
  • Biztos háttérrel rendelkezünk, Covid alatt is üzemeltünk, szerencsére az elbocsájtásokat is el tudtuk kerülni
  • Kényelmes egyenpólót biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

Tetszik? Akkor jelentkezz mielőbb fényképes önéletrajzoddal itt vagy dobd be személyesen a kiszemelt étterembe! Nem sokára keresni fogunk telefonon, egyeztetünk időpontot és minden egyéb részletet megbeszélünk egy személyes találkozó alkalmával.

Várunk! :)

hummusbar
HANDMADE&HEARTFELT

Éttermeinkről bővebben:

Zászlóshajónk, a legnagyobb és legforgalmasabb éttermünk mind közül. Turisták, diákok, irodisták, helyiek, törzsvendégek, itt mindenki megfordul. Van asztalszervíz, csak itt kapható, helyben sült kenyér-lepény, bővített étlap különleges fogásokkal. Egy műszakban 6-10 fő dolgozik, forgalomtól függően. A hét minden napján 11:00-22:00-ig nyitva vagyunk! :)

1075 Budapest, Wesselényi utca 14.
Bulinegyed, rengeteg turista a világ minden tájáról, különleges atmoszféra. Ha ismered a környéket, nem kell magyarázni, ha nem, mindenképp próbáld ki! Itt is van asztalszervíz, elvitel, házhozszállítás. Egy műszakban 4-6 fő dolgozik, minden nap nyitva vagyunk 12:00-23:00-ig.

Felszolgáló
hummusbar