SPIRIT HOTEL Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Felszolgáló/bárfelszolgáló/pultos (Sárvár)

A sárvári Spirit Hotel Thermal Spa*****superior több mint 10 éves fennállása óta stabil munkakörnyezetet biztosít munkavállalóinak. A vendégek visszajelzései alapján itt a luxus a vendég ellátásában valósul meg, amit a hotel teljes személyzetének kifogástalan, lelkes és odaadó munkája biztosít. Kiváló csapatszellem jellemzi a munkatársakat, melyet folyamatos tréningek és csapatépítő programok erősítenek.Az épített és természetes környezet különlegessége megkönnyíti a mindennapi munkába járást, a szálloda által kínált szolgáltatások (pl. wellnessrészleg, fitneszterem, teniszpálya, squashpálya, stb.) használata pedig méltó lezárást biztosítanak a dolgos munkaóráknak.A magyar és külföldi partnerszállodákkal kötött megállapodások alapján, a Spirit Hotel kedvezményes üdülési lehetőséget is biztosít dolgozóinak.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az éttermi igazgatóság szolgáltatásainak támogatása, az ételek előkészítése, tálalása az evőeszközökkel együtt.
  • Közreműködés a bankett, a bár, az étterem operációs feladatainak ellátásában. Felszolgálók munkájának segítése.
  • Minden felmerülő felszolgálói munka elvégzése.
  • Különös figyelem az egészségügyi és biztonsági előírások betartására, a munkakörnyezet folyamatos tisztán tartására.
  • A Munkáltató által megkövetelt, a Szálloda színvonalához méltó munkakultúrának megfelelő munkavégzés.
  • Csapatmunkában való részvétel, munkavégzés a megbízhatóság, a tisztelet és az egység jegyében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - német és / vagy angol nyelvtudás
  • -vendégcentrikusság
  • - pontos, precíz munkavégzés
  • - megbízhatóság, önállóság
  • - ápolt megjelenés
  • - kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • - terhelhető, erős munkabírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felszolgáló/bárfelszolgáló és pultos munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • stabil,megbízható és gondoskodó munkahely,
  • kedvezményes melegétkeztetést,
  • ünnepi, közösségi rendezvényeket,
  • kedvezményes üdülési lehetőséget partnerszállodáinkban,
  • fejlődési és továbbképzési lehetőségeket,tréningeket.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

9600 Sárvár, Vadkert körút 5.

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el hozzánk fényképes önéletrajzát.