" bar fiftyfive restaurant" Kft.

Dolgozz nálunk!
Eredeti amerikai hangulat, szuperbarátságos légkör, versenyképes fizetés, előrelepési és továbbképzési lehetőségek.

Ráadásul mivel nálunk sütnek Közép-Európában elsőként deep dish pizzát, így ezt a csapatot biztosan emlegeti majd az utókor! Az étterem 200 fős, nyáron terasszal, szóval a pörgés garantált, emellett pedig rengeteg plusszal szolgálunk, ami miatt érdemes minket választanod!

Csatlakozz hozzánk

Felszolgáló

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Keressük leendő felszolgáló kollégánkat: csatlakozz Te is az I55 American Bar & Restaurant folyamatosan bővülő csapatához!

    Ha tetszik amit csinálunk és szívesen dolgoznál velünk, most itt a lehetőség!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • legyél talpraesett és fogékony az új dolgokra
    • végezd precízen a munkád
    • beszélj angolul és légy közvetlen
    • a pozitív, vendégközpontú gondolkodás elengedhetetlen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • szakmai végzettség
    • releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • próbaidő alatt heti, utána havi kifizetés
    • napi 2 melegétkezés
    • kávéfogyasztás
    • heti 4 munkanap

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod!