AIRPORT HOTEL BUDAPEST**** (AIRPORT HOTEL BUDAPEST **** KFT.)

Felszolgáló

Hirdetés szövege:

    Budapest Liszt Ferenc Repülőtér közelében elhelyezkedő 4 csillagos szálloda keres színvonalas éttermébe felszolgáló munkatársat.

    Pozíció leírás:
    Az étterembe érkező vendégek fogadása, a kiválasztott ételek, italok felszolgálása, értékesítése.

    Feladatok:
    • éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése, étlapok
    • vendégek fogadása, kiszolgálása, számla kiállítása, pénz megőrzése, elszámolás
    • italok, elkészítése, kiadása
    • felszolgálás fogadásokon, banketteken, szállodai szobákban,

    Elvárások:
    • középfokú szakképesítés, angol nyelv ismerete
    • hasonló területen szerzett tapasztalat
    • pontos, precíz munkavégzés
    • megbízhatóság, önállóság
    • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

    Előny:
    • szakmai tapasztalat, ill. egyéb idegennyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2220 Vecsés

Egyéb juttatások:

cafeteria

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.