Már több mint 10 éve az elektronikai kereskedelem piacán lévő cégünk dinamikusan fejlődik és növekszik. Üzleti kapcsolatokkal rendelkezünk belföldön és külföldön – a tengerentúlon egyaránt.

Ha szeretnél részese lenni Cégünk további sikereinek, csatlakozz hozzánk

Felsővezetői Asszisztens - Irodavezető

pozícióba!

Ezek a feladatok várnak rád nálunk:

  • Sokszínű és folyamatosan új és új kihívásokkal teli asszisztensi és irodavezetői feladatok ellátása
  • Általános szervezési és irodai feladatok: időpont-egyeztetések; megbeszélések, tárgyalások megszervezése; utazásszervezés; naptárkezelés
  • Irodai felszerelések rendelésének összeállítása, rendelések lebonyolítása
  • Céges járművek nyilvántartásának vezetése
  • Folyamatos együttműködés az Ügyvezetővel
  • Ügyvezető céges és privát jellegű ügyeinek koordinálása
  • Kimutatások készítésében való részvétel
  • Meeting jegyzőkönyvek készítése

Jelentkezz, ha magadra ismersz:

  • Tudatos és előrelátó gondolkodással rendelkezel az iroda zökkenőmentes működéséhez
  • Aktívan és folyékonyan használod az angol nyelvet
  • Volt alkalmad kipróbálni magad a fenti feladatokban
  • Precíz vagy és szeretsz rendszereket kialakítani
  • Határidőket minden esetben betartod
  • Magas stressztűrő képességgel rendelkezel és terhelhető vagy
  • Legyen legalább középfokú képesítésed

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Motiváló és családias munkahelyi környezet
  • Modern irodai eszközök
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.